pátek 8. června 2018

Dolní Dunajovice, ...

... Mikulov a Novomlýnská nádrž ... naše cesta za vínem ... v květnu jsme vyrazili v párech ... v červnu to byl čistě dámský víkend :-) ... jóóó ... to má své výhody :-)

Do Dunajovic se vracíme moc rádi ... pohoda, klid, výborné vínko, samí milí lidé :-)V Mikulově jsme již po několikáté navštívili/y úžasnou restauraci Sojka&spol. Výborné jídlo, domácí limonády, super obsluha :-) Ještě se nám nestalo, že by restaurace nebyla plná, v tom případě si na Vás na baru vezmou telefon a zavolají Vám, jakmile se uvolní stůl. Zase se vrátíme :-)V Dunajovicích chodíme na kafíčko, zákusek, sýry a klobásky ... SEM ... k paní, co říká "zlatíčko, tak co si dáte", pamatuje si Vás a  ... tak by to prostě mělo být :-)

A letos jsme objevily při dámské jízdě úžasnou kavárničku v Mikulově Café Bárta. Vylezte na Kozí hrádek, odkud je krásný výhled na Mikulov a cestou zpět se odměňte výborným kafíčkem a třeba tiramisu. K tomu nám pustili francouzské šansony :-)Jóóó, cesty za vínem jsou krásné :-)Přeji Vám jen samá dobrá vína :-)

Ivana


Žádné komentáře:

Okomentovat