neděle 12. června 2016

Lanové centrum ...

... bylo SUPER :-)


Kubík měl letos ... jak on říká ... první kulatiny ... 
10-té narozeniny. A protože loni ani předloni se nám v časovém "presu" nepodařilo uspořádat dětskou oslavu, letos jsme si dlouho lámali hlavu, jakou oslavu uspořádat. Zavrhli jsme bowling, potom dětské motokáry a nakonec se vrátili k úplně prvnímu nápadu ... pošleme děti do výšek ... objevila jsem totiž na internetu lanové centrum ve Vysočanech a tak se nám líbilo, že jsme neodolali :-) Domluvili jsme si dvouhodinový program s instruktorem a doufali, že nám rodiče svěří své ratolesti a mi s nimi do Vysočan vyrazíme. Podařilo se a tak jsme posadili děti do aut ... děkujeme Jitce, že nám udělala třetího řidiče :-) a vyrazili ... 


bylo to opravdu úžasné ... děti nejprve prošli rozcvičkou, základním "školením" o jištění, následoval trenažér, kde už se ve trojicích jistily, jeden lezec, hlavní a záložní jistič, navzájem se vystřídaly, takže si každý zkusil každou roli a ... vyrazily do velkých výšek.
Stateční, podporující se navzájem a určitě na sebe hrdí, protože program zakončily obrovským skokem ... až na jedinou slečnu všichni s obrovským ječením a úplně všichni plní dojmů :-)

Bylo to úžasné, moc se nám to líbilo a doufáme, že dětem také :-)

Vřele doporučuji :-)Přeji krásný nový týden,
Ivana

 

Žádné komentáře:

Okomentovat