sobota 26. března 2016

Orlík ...

... vlastně vůbec nebyl tím původním místem, kam jsme chtěli jet na výlet ... jenomže včera jsme tak dlouho koumali ... aby se to líbilo všem dětem (4 kousky v rozmezí 4-10) a také všem maminkám a tatínkům ... 

No ... úplně původně jsme chtěli jet parní lokomotivou na Křivoklát, ale když tátové dojeli na Masarykovo nádraží rezervovat lístky, zjistili, že je beznadějně vyprodáno ... takže zase zpět k nám ... a jdeme hledat jinou variantu ... Příbram, Březové Hory, hornické muzeum ... tam jsem byla přesně před deseti lety těhotná s Kubíkem ... no paráda ... trocha nostalgie ... ráno jsme vyrazily ... bohužel si nikdo nevšiml, že muzeum je až do konce března zavřené :-((( ... takže kam ??? ... co zkusit Orlík ... po poradě s chytrým telefonem jsme zjistili, že Orlík má také otevřeno až od dubna ... ale ... tento víkend je kvůli Velikonocům otevřeno ... HURÁÁÁ ... jede se na Orlík :-)

Všechny děti a také všichni rodičové zvládli hodinovou prohlídku ... potom výborný oběd v Penzionu u Nováků, hned nad vesnicí ... jenom rychlý průřez, pokud by jste chtěli vyrazit ... kuře s nádivkou, kachna, králík na smetaně, jehněčí kolínko ... všechno móóóc dobré ... super obsluha ... prostě dobrá volba :-)

Takže výlet ... se nakonec ... VYDAŘIL :-)Přeji Vám krásné Velikonoce a třeba nějaký prima výlet :-)

Ivana

 

Žádné komentáře:

Okomentovat